vestuviniai ziedai

Vestuvinių žiedų pasirinkimas platesnis nei manote

Pasiruošimas vestuvėms reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Todėl norisi jį palengvinti ir padaryti kuo paprastesniu. Ne paslaptis, kad vestuviniai žiedai yra vienas didžiausių galvos skausmų. Itin plati jų pasiūla reikalauja ne tik liko išanalizuoti rinką, bet ir pastangų surasti tuos žiedus, kurie būtų puošmena visą likusį gyvenimą.

Susiaurinkite pasirinkimo lauką

Labai svarbu, kad sprendimas, kokie žiedai jums patinka – būtų abipusis. Tai geriausi apdiskutuoti iš anksto, taip sutaupysite laiko ir jau iš karto žinosite ko norite. Prieš einant į juvelyrinių dirbinių saloną, galite susirasti keletą konkrečių pavyzdžių, kaip galėtų atrodyti jūsų vestuviniai žiedai, pataria vestuviniais žiedais prekiaujančio salono ,,Fashiongold” atstovai. Tai padės ne tik lengviau perteikti savo norus, bet ir juvelyrikos specialistai galės lengviau patarti ir rasti jums tinkančius variantus.

Žinokite, kiek galite skirti pinigų

Perkant vestuvinius žiedus gali tekti pakloti ne mažą sumelę, tačiau vėlgi viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir žiedų įmantrumo. Klasikiniai paprasčiausi geltono aukso žiedai gali kainuoti apie 400 eurų, tačiau jei norite kažko kitokesnio, tuomet suma gali dvigubėti ar net trigubėti. Todėl geriausia iškart žinoti savo finansines galimybes ir remiantis jomis ieškoti geriausio varianto.

Nepasilikite paieškos paskutinei minutei

Nors atrodo, kad nusipirkti žiedus yra visai nesunku, užtenka ateiti į saloną ir tiesiog juos įsigyti. Vis dėlto, tiesa yra kiek kitokia. Žinant, kad vestuviniai žiedai turės būti nešiojami visą likusį laiką – užduotis iškart tampa sudėtingesnė, nes norite to ar ne, pradėsite galvoti ar žiedas tikrai patiks po keleto metų, o ką jau kalbėti apie dešimtmetį. Todėl geriau žiedų paieškai palikite bent 3 mėnesius, per kuriuos ramiai galėsite išsirinkti ir be streso nusipirkti tuos, kurie tikrai patinka ir atitinka jūsų poreikius.

Žvelkite į ateitį

Taip pat apsvarstykite, ar jūsų pomėgiai ir darbas yra suderinami su žiedo dizainu. Pavyzdžiui, jeigu mėgstate dirbti darže, labiau tiks paprasto, minimalistinio dizaino vestuvinis žiedas, kuris be papildomų išraižymų ar brangakmenių neklius ir bus itin paprastai prižiūrimas.

Pasinaudokite šiais patarimais ir nepagailėkite laiko savo vestuvinių žiedų paieškoms. Tebūnie tai dviejų žmonių amžiną meilę įprasminantis simbolis! Daugiau informacijos rasite apsilankę svetainėje www.fashiongold.lt.