žiedai su briliantais, kaip išsirinkti žiedą, žiedai visoms progoms

Patarimai renkantis svajonių žiedą

Vestuvės, sužadėtuvės, metinės arba kita proga, kuriai ieškote tinkamo žiedo? Ne bėda, dabar gausus juvelyrikos salonų žiedų asortimentas, padės rasti reikalingą žiedą skirtą tik jūsų mylimai moteriai. Tačiau ieškodami žiedo, nepamirškite atsižvelgti į tris svarbius akcentus: žiedo stilius, kaina ir tinkams dydžio parinkimas.

Žiedo dizainas

Vestuviniai žiedai, kaip ir drabužiai, taip pat seka naujausiomis juvelyrikos papuošalų tendencijomis. Klasikiniai auksiniai ir sidabriniai žiedai su briliantais, dizainerių kurti ar modernūs žiedai padės įgyvendinti skirtingus poreikius. Juvelyrikos sritis nuolat tobulėja, o dizaineriai sukuria išskirtinius papuošalus. Šiandien, esant poreikiui, žiedų gamyba yra galima ir pagal asmeninius norus ir kompozicijas. Be to, tiek internetinėse tiek juvelyrikos parduotuvėse galite išsirinkti skirtingo stiliaus žiedus. Žiedų asortimentas dabar pilnas įvairių žiedų: įprasto geltono, ir balto aukso žiedai, rudo, mėlyno ar net rožinio atspalvio auksas ir skirtingų spalvų akmenys, naudojami inkrustuojant. Tačiau visgi pastebima, kad populiariausiais žiedais išlieka klasikinio stiliaus vestuvėms, sužadėtuvėms ir kitoms progoms skirti žiedai. Pasirinkę klasikinio stiliaus žiedą – neprašausite. Tai paprastas ir elegantiškas papuošalas, kurio subtilumas nei per daug rėžia akį nei žiedą padaro nematomu.

Prieinama kaina

Žiedų vertė yra sunkiai nenuspėjama, o jos kaina skirtinguose juvelyrikos salonuose gali kisti dėl įvairių priežasčių. Esminis dalykas, kuri nulemia žiedo kainą tai žiedui gaminti sunaudotas metalo ir brangių mineralų kiekis, kuris priklauso nuo rinkos ir žinoma aukso vertė rinkoje. Kadangi moteriški žiedai su briliantais ir kitais akmenimis yra gaminami naudojant daugiau mineralų, jų kaina automatiškai kyla, todėl yra didesnė nei vyriškų žiedų kaina. Pastarųjų gamyboje dažniausiai nėra naudojamas brangių akmenų inkrustavimas. Kokį žiedą teks pirkti – tai tik jūsų asmeninis sprendimas. Rinkdamiesi žiedą, atsižvelkite į progą, dėl kurios žiedas bus perkamas. Jeigu tai vestuvės ar ilgo gyvenimo kartu šventė, tuomet vertėtų nepagailėti ir įsigyti to vertą žiedą. Jeigu šventės proga yra gimtadienis, galima dovanoti šiek tiek paprastesnį žiedą.

Svarbu žinoti matuojantis žiedą

Jeigu jūsų žiedus gamins meistras, dėl to rūpintis patiems tikrai nereikės. Juvelyras pats išmatuoja jūsų piršto plotį. Bet jeigu žiedą rinksitės juvelyrikos salone, reikėtų atsižvelgti į keltą niuansų. Prieš matuodamiesi žiedą pasirūpinkite, jog jūsų pirštai nebūtų sušalę, mat pirštai nuo šalčio gali būti šiek tiek susitraukę. Tuo metu, kai jau matuojatės žiedą, paslankiokite jį aukštyn žemyn. Jeigu šiek tiek kliūna per piršto sąnarį – vadinasi žiedas jums tinka, jeigu uždedant ir numaunant žiedą naudojate daugiau jėgos, toks žiedas yra per mažas. Žiedai su briliantais ir didesniais akmenimis gali būti nepatogūs, kliūti, jei esate pratę prie žiedų, kurių akmenys įmontuoti metalo viduje. Renkantis žiedą svarbu s yra ir paros metas. Rytais pirštai būna šiek tiek susitraukę, o vakare – po dienos šiek tiek pabrinkę.

Rinkdamiesi žiedą sau ar savo antrajai pusei, atsižvelkite į poreikius. Šiuo metu galite rinktis įvairius žiedus, nuo klasikinių iki modernių. Nuspręskite kiek galite sau leisti ir koks žiedas yra vertas jūsų pinigų. Matuokitės atsakingai, geriausias metas matuotis žiedą – kai pirštai ir šilti ir nepabrinkę.