DVS, suknelės vitrinoje, vestuvinės suknelės

Nuoma: kaip tai daryti patogiau?

Nusprendėte užsiimti suknelių nuoma? Laukia išties daug reikalų. Pirmiausia reikės geros vietos salonui, paskui – pačių šventinių drabužių ir klientų. Tiesa, prireiks ir partnerių – pavyzdžiui, valyklos. Tam, kad kiltų kuo mažiau rūpesčių, verta viską daryti šiuolaikiškai. DVS, naudingos pažintys, paskyros socialiniuose tinkluose – pravers viskas.

Gerai apgalvokite idėją

Kartais idėjos atrodo tiesiog genialios. Rasti nišą, kurioje nėra konkurentų ar kur jų labai mažai – tiesiog tobula sėkmė. Visgi neretai pradėjus plėtoti tą idėją paaiškėja, kad ji ne tokia jau gera. Nedarykite klaidos: viską apgalvokite dar prieš imdamiesi verslo plano kūrimo ir pačios įmonės steigimo. Juk kelias atgal – labai akmenuotas.

Įsivaizduokite, su kokiomis problemomis galite susidurti ir pagalvokite, ką dar būtų galima daryti tokioje situacijoje. Tokiu atveju iškart matysite galimas kliūtis ir įvertinsite, ar jas galima įveikti, ar tai tiesiog neverta.

Raskite gerų pažinčių

Nuo klientų iki tiekėjų ir partnerių – svarbi kiekviena pažintis, nes ji gali atnešti pelną. Tad geriausia jas kažkur susižymėti ir saugoti. Tam puikiai tinka DVS. Žinoma, galite naudoti ir senąjį metodą – popierių su rašikliais, tačiau tai visiškai nesaugu. Geriau nuo pat pradžių investuoti į sistemą, nes dokumentų valdymo sistema pravers ir kitais atžvilgiais.

Pažintis galite megzti ir kitaip. Labai naudinga vystant tokį verslą turėti paskyras feisbuke, instagrame ir panašiai. Žinoma, pravers ir standartiniai skelbimai, visgi įvertinkite, į kokią tikslinę auditoriją orientuojatės.

Rūpinkitės kokybe

Verslu rūpintis bus paprasta, jei būsite ne tik technologiškai pasikaustę, bet ir atidūs klientų poreikiams. Pagalvokite, kokias papildomas paslaugas galite teikti – pavyzdžiui, nuomoti papuošalus, avalynę, rankines, pažinoti makiažo specialistų ir panašiai.

Tiek DVS, tiek tiesiog atidumas padės susekti visas nuomos sutartis, žinoti, kas neįgyvendinta, ko nori klientai, galų gale – kokios pačių sutartys baigia galioti. Tad esminis patarimas yra tiesiog matuoti savo veiksmus, žinoti, kas vyksta ir būti pasiruošus įvairiems atvejams. Nesijaudinkite: ilgainiui tikrai atsiras reikiamų pažinčių, įprasite prie veiklos specifikos, pažinsite rinką ir pats darbas bus išties malonus. Juk patenkinti švenčių dalyviai – tai savaime gera emocija ir patiems.