vestuviniai žiedai su deimantu, vyras, moteris

Mitai apie santuoką

Prieš vestuves užplūsta itin daug klausimų ir neaiškumų. Ne tik dėl to, kokie svajonių vestuviniai auksiniai žiedai: su deimantu ar be jo turėtų būti pasirenkami ar kur surengti šventę, bet ir daugiau apie patį vedybinį gyvenimą. Ypač, tai tampa sudėtinga, kai pasidomėjus internete galima užtikti itin daug mitų, kurie gali net gi sukelti dvejonių dėl vedybų pasirinkimo. Taigi, dabar pateiksime 2 didžiausius mitus, į kuriuos tikrai nevertėtų kreipti dėmesio ir tuoktis be jokių dvejonių.

Mitas nr. 1: santuoka – tai rutina

Deja, tai yra didelis mitas. Žinoma, per daugelį metų atsiranda rutina, tačiau tokiu atveju reikia patiems sugebėti tai išspręsti. Kai jau jaučiate, jog gyvenime nusibodo tas pats per tą patį, pakeiskite su mylimuoju aplinką. Galite išvykti į kelionę. Aplinkos kaita itin daug ką suteikia. Taip patirsite naujų nuotykių ir suprasite, jog ne veltui vestuvių dieną buvo apsikeisti vestuviniai auksiniai žiedai su deimantu. Jeigu kelionei nėra pinigų ir laiko, sugalvokite kitokį laisvalaikio praleidimo būdą: eikite kartu į mietą, dažniau susitikite su draugais, nevenkite eiti kartu į kiną. Taip ne tik pagerinsite savo santykius, bet ir sužinosite vis daugiau apie savo mylimąjį.

Mitas nr.2: Su mylimuoju reikia visada būti kartu

Savo mylimojo savinimas – tiesus kelias į skyrybas. Žinoma, reikia praleisti laiką kartu, tačiau tikrai nereikia visada būti drauge. Žmonėms reikia laisvės. Jeigu jos nesuteiksite, tiesiog itin greitai nusibosite vienas kitam ir tai prives prie santuokos galo. Be to, nepamirškite, jog vedybinio gyvenimo metu, išleiskite savo antrąją pusę pabūti su draugais, leiskite išvykti į kelionę vieną. Vestuviniai auksiniai žiedai su deimantu, ar be jo, parodo visiems, kad žmogus yra susituokęs, o jeigu bijote, jog mylimasis nukryps į šoną – reiškia nepasitikite juo taip, kaip reikėtų.

Santuoka turi būti tokia, kad teiktu itin daug džiaugsmo. Reikia atsižvelgti į kiekvieną detalę, kad jaustumėte vienas kitam meilę iki pat gyvenimo pabaigos. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog nereikėtų paversti santuokos rutina bei suteikti savo artimiems žmonėms daugiau erdvės.